+48 22 743-65-65
 • Polski
 • Cennik

  Księgi handlowe

  od 400,00 zł

  Książki przychodów i rozchodów

  od 200,00 zł

  Ryczałt

  od 150,00 zł

  Kadry i płace

  30-50 zł/os.

  Rejestracja firmy (spółki)

  od 100,00 zł do 250,00 zł

  Dokładna cena jest ustalana indywidualnie z każdym klientem. ZAPRASZAMY!!!

  OFERTA: biuro rachunkowe warszawa śródmieście, kadry i płace warszawa śródmieście, obsługa bhp warszawa z dojazdem do klienta, obsługa bhp warszawa-śródmieście, usługi biurowe warszawa śródmieście, usługi kadrowo-płacowe warszawa, usługi księgowe warszawa-targówek, wyprowadzanie zaległości księgowość, wyprowadzanie zaległości zus, zakładanie spółek prawa handlowego i cywilnego, zakładanie spółek z o. o.

  .

  Nasze Biuro Rachunkowe w Warszawie Śródmieściu świadczy usługi klientom w zakresie pełnej obsługi kadrowo-płacowej .W ramach usługi kadrowo-płacowej w Warszawie sporządzamy comiesięczne listy płac dla pracowników wraz ze sporządzeniem i wysyłką deklaracji ZUS, na bieżąco informujemy klientów o płatnościach składek zus i podatków od wynagrodzeń pracowników. W ramach usługi kadrowo-płacowej w Warszawie rozliczamy czas pracy pracowników, informujemy o wykorzystaniu urlopów wypoczynkowych oraz ich limicie, monitorujemy absencje chorobowe pracowników oraz na bieżąco obsługujemy portal ZUS PUE. Usługi kadrowo-płacowe w Warszawie obejmują cały przebieg pracy związany z zatrudnieniem pracownika, a więc sporządzamy umowy o pracę, umowy cywilno -prawne wraz z obsługą rachunków do wyżej wymienionych umów, świadectwa pracy, zgłaszamy i wyrejestrowujemy pracowników w zus oraz rozliczamy delegacje. Usługi kadrowo-płacowe w Warszawie obejmują też prowadzenie i aktualizowanie teczek osobowych pracowników naszych klientów w oparciu o obowiązujące standardy, sporządzanie sprawozdań dotyczących zatrudnienia oraz przygotowanie wszelkich zaświadczeń dla pracowników. Usługi kadrowo- płacowe w Warszawie prowadzimy w oparciu o doskonałą znajomość aktualnych przepisów prawa, a więc analizujemy Kodeks Pracy, a także monitorujemy wszelkie zmiany i regulacje z zakresu ubezpieczeń społecznych. W ramach usługi kadrowo-płacowej w Warszawie sporządzamy roczne deklaracje pracowników dla celów rozliczenia z US oraz roczne deklaracje podatku należnego zapłaconego od wynagrodzeń pracowników. Usługi kadrowo-płacowe w Warszawie obejmują doradztwo kadrowo-płacowe oraz reprezentowanie klienta przed organami kontroli, a więc takimi jak US, ZUS, PIP. Usługi kadrowo-płacowe w Warszawie realizowane są rzetelnie i terminowo w oparciu o fachową, wyszkoloną kadrę pracowników, która gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Zakres czynności obsługi kadrowo-płacowej w Warszawie zależy od specyfiki danej firmy, a więc dostosowujemy zakres naszych obowiązków do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy w tym zakresie.

  Zapraszamy do współpracy.

  Tagi: D | L | G | R | P | B | T

  Ilka | biuro rachunkowe Warszawa śródmieście, kadry i płace Warszawa śródmieście, obsługa bhp Warszawa z dojazdem do klienta, obsługa bhp Warszawa-śródmieście, usługi biurowe Warszawa śródmieście, usługi kadrowo-płacowe Warszawa, usługi księgowe Warszawa-targówek, wyprowadzanie zaległości księgowość, wyprowadzanie zaległości zus, zakładanie spółek prawa handlowego i cywilnego, zakładanie spółek z o. o.