+48 22 743-65-65
 • Polski
 • Blog

  Aktualności

  Podcasty – czym są? +5 polecanych podcastów o biznesie

  Zarządzanie działalnością gospodarczą zajmuje zapewne prawie cały Twój czas… a  gdzie czas na naukę? Podręczniki dotyczące zarządzania czy marketingu są dosyć grube i często bardzo „specjalistyczne”. Znaleźliśmy rozwiązanie, które prawdopodobnie jest idealne – mowa o podcastach biznesowych.

  Dużo osób twierdzi, że ludzie dzielą się na wielbicieli podcastów i tych, którzy jeszcze ich nie słuchali. Rzeczywiście, słuchanie nagrań/audycji jest wciągające, a przede wszystkim nieziemsko wygodne. Podcast możesz słuchać na siłowni, w czasie prasowania, a nawet podczas gotowania.

  Często kojarzą się one z ciekawostkami, czy komedią – jednak część z nich nagrywają ludzie, których głównymi umiejętnościami są sprzedaż, marketing, czy finanse. Często są to specjaliści i ludzie stojący za znanymi markami. Kogo więc warto posłuchać?

   

  “Po kilkunastu latach prowadzenia własnej firmy i rozmowach z setkami innych przedsiębiorców mogę z przekonaniem powiedzieć, że jest nią chęć rozwoju.”

  https://malawielkafirma.pl/

   

  “Od ponad 10 lat jestem aktywnym ewangelizatorem mądrego wykorzystania email marketingu. Przez ten czas współpracowałem z wieloma markami takimi jak L’Oréal, Orange, Triada, Philips, Škoda, Neckermann, Answear, wspólnie opracowując najbardziej efektywne sposoby komunikacji z ich subskrybentami. Nasze kampanie wielokrotnie były nagradzane i wyróżniane na takich konkursach jak Golden Arrow, Mixx Awards, Kreatura czy Webstar Festival.”

   https://www.pawelsala.pl/podcast/

   

  “Podcast o marketingu i sprzedaży, który pomoże rozwinąć Twoją firmę, pozyskać więcej klientów i zwiększyć sprzedaż.”

   https://www.callpage.pl/marketing-marathon-podcast

   

  “Najlepsza ściągawka do prowadzenia własnej firmy przynoszącej ponadprzeciętne, pewne i przewidywalne zyski!”

   https://zarabiamwbiznesie.pl/

   

  “Pomogę Ci poprawić produktywność, rozwinąć własny kreatywny biznes i znaleźć wartościowe inspiracje.”

   https://klosinski.net/kategoria/podcast/

  Tagi: D | L | G | R | P | B | T

  Ilka | biuro rachunkowe Warszawa śródmieście, kadry i płace Warszawa śródmieście, obsługa bhp Warszawa z dojazdem do klienta, obsługa bhp Warszawa-śródmieście, usługi biurowe Warszawa śródmieście, usługi kadrowo-płacowe Warszawa, usługi księgowe Warszawa-targówek, wyprowadzanie zaległości księgowość, wyprowadzanie zaległości zus, zakładanie spółek prawa handlowego i cywilnego, zakładanie spółek z o. o.